Rizikové kácení stromů

Zabýváme se arboristikou, což je rizikové i běžné kácení stromů, zdravotní řezy stromů a prořez stromů jako komplexní řešení údržby a ošetřování dřevin. Zaměřujeme se na dřeviny rostoucí v obytných zónách měst a obcí, jako jsou parky, zámecké zahrady, památkově chráněné objekty a soukromé nemovitosti.

Provádíme kácení stromů v Praze, ale i po celém území České republiky. Zajišťujeme prořezy stromů zejména v hustých zástavbách, v blízkosti elektrického vedení, u rodinných objektů a v těžko přístupných oblastech.

Prořezávání stromů a jeho jednotlivé druhy

Existuje mnoho druhů řezů vhodných pro různé situace. Při prořezu stromů a výběru vhodného řezu bereme v potaz druh a typ stromu, jeho postavení, stav a stanoviště. Zvýšenou pozornost věnujeme bezpečnosti osob a majetku v okolí.

Provádíme všechny druhy prořezu stromů, mezi něž se řadí:

Bezpečnostní řez

Provádí se po celý rok u vzrostlých stromů s cílem odstranit suché, poškozené, nalomené či jinak nebezpečné větve.

Zdravotní řez stromů

Je ideální během předjaří nebo v době plné vegetace u vzrostlých stromů. Tento komplexní řez odstraní suché, poškozené, nalomené, nemocné nebo odumírající a defektní větve.

Hlavový řez

Realizuje se u vzrostlých stromů v době předjaří či plné vegetace. Likvidací celých výhonů z hlav v pravidelných intervalech napomáhá regulaci tvaru a velikosti koruny.

Redukční řez

U vzrostlých stromů radikálně redukuje korunu nebo její části. Předchází škodám, způsobeným větvemi příliš blízko překážce jako nemovitosti či elektrické vedení.

Výchovný řez

Tento druh preventivního řezu se vykonává v době předjaří či plné vegetace u mladých stromů mezi 10 až 15 roky. Odstraňuje větve a úpravou koruny předchází komplikovanějším zásahům a pozdějším komplikacím při růstu.

Kácení vzrostlých stromů

Na každé zahradě jednou za čas nastane situace, kdy je nutné kácení stromů. Může se jednat o neplodící ovocné dřeviny či o letité vzrostlé stromy poškozené vichřicí nebo bouřkou.

Nepřeceňujte své síly a svěřte nejen rizikové kácení stromů odborníkům. Nejedná se o snadnou práci a nesmíte zapomínat na bezpečnost při práci. S méně vzrostlými stromy si možná poradíte sami, ale vzrostlé stromy se silnými kmeny si žádají profesionální mechanizace. Nezapomínejte také na to, že kácení stromů se řídí příslušnou legislativou.

Obraťte se s kácením stromů v Praze a po celém území České republiky na nás. Již dlouhé roky se specializujeme na rizikové kácení stromů, disponujeme špičkovým technickým vybavením a máme zkušenosti i se zdravotními řezy stromů v Praze a jejich prořezy. Známe příslušnou legislativu a podáme za vás též potřebnou žádost.

Naše ceny za péči o stromy

Vzhledem k tomu, že ceny práce ovlivňuje mnoho faktorů, zpracováváme je při požadavcích na kácení stromů nebo na prořez stromů vždy individuálně, v ideálním případě po osobní prohlídce přímo na místě. Na jejím základě vyhodnotíme situaci, navrhneme řešení a zpracujeme cenovou nabídku. Tuto službu provádíme zdarma.

Proč svěřit starost o vaše stromy právě nám?

Obvykle provádíme veškeré práce za použití stromolezeckých technik. Toto řešení se za dobu naší dlouholeté praxe osvědčilo, jako rychlé a efektivní. Poskytneme vám kompletní servis:

  • Individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • Na základě odborné prohlídky zdarma navrhneme řešení s technologickým postupem a cenovou nabídku
  • Máme profesionální vybavení a techniku
  • Používáme motorové pily renomovaných značek
  • Ručíme za rychlou a efektivní práci prořezu stromů v Praze i kdekoliv jinde
  • Havarijní stavy řešíme do 24 hodin
  • Dodržování bezpečnosti práce a technických norem je pro nás samozřejmostí
  • Kalkulace a konzultace jsou u nás zdarma

Neváhejte nás kontaktovat

+420 775 201 201


Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře. Zavoláme vám zpět.

ZOBRAZIT KALKULÁTOR
Chcete si nezávazně spočítat kolik vás bude stát oprava komínu, vyčištění okapu nebo oprava fasády?
Použijte k tomu naši online kalkulačku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!
Základní hodinová sazba 368 Kč / hod.
0 Kč
Čištění okapů 39 Kč / bm
0 Kč
Nátěry okapů 150 Kč / bm
0 Kč
Nátěry plechových střech 159 Kč / m2
0 Kč
Hroty proti ptactvu 168 Kč / bm
0 Kč
Sítě proti ptactvu 190 Kč / m2
0 Kč
Panelové spáry - opravy 120 Kč / bm
0 Kč
Mytí oken ve výškách 16 Kč / m2
0 Kč
Fasády - mytí tlakovou vodou 39 Kč / m2
0 Kč
Fasády - opravy omítky 250 Kč / m2
0 Kč
Fasády - štukování 160 Kč / m2
0 Kč
Fasády - zpěvnění omítky 40 Kč / m2
0 Kč
Fasády - nátěr od 150 Kč / m2
0 Kč
Fasády - postřik proti hmyzu od 29 Kč / m2
0 Kč
CELKEM:
0 Kč
Odeslat poptávku
Děkujeme, budeme vás kontaktovat.