Opravy komínů

Mezi drobné zednické výškové práce patří také opravy komínů, jejich renovace či přímo demontáž a bourání komínů. Tyto činnosti nejsou velké rozsahem, proto kvůli nim nestavte lešení. Máme lepší řešení: zavolejte nás a my tyto výškové práce provedeme pomocí horolezecké techniky. Ušetříme vám peníze a nepříjemnosti se záborem chodníku. Pokud si budete přát, můžeme zajistit i vysokozdvižnou plošinu.

Obavy nejsou na místě

Paní Vašírovská zůstala po rozvodu sama na celý dům. Stavba již nebyla v právě nejlepším stavu a při povinné roční revizi komínu jí bylo doporučeno komín opravit. Obrátila se na nás s obavou, že taková oprava bude vyžadovat stavbu lešení, vyřízení záboru chodníku na úřadě a přinese kvůli tomu nepříjemnosti se sousedy.

Okamžitě jsme paní Vašírovskou uklidnili. Opravy komínů, demontáž komínů, bourání komínů či jejich renovace, to vše provádíme horolezeckou technikou bez nutnosti stavět lešení a používat výškové plošiny. Naši horolezci vše provedou ze střechy a v okolí nikdo ani netuší, že se opravuje, nebo dokonce bourá a staví nový komín.

Naší zákaznici jsme navíc nabídli dobrou cenu, rychlý termín a vše zajistili k její spokojenosti.

Zařídíme bourání komínu nejen v Praze a jiné práce

Potřebujete opravit komín, jeho kompletní rekonstrukci či dokonce likvidaci? Nechcete se do opravy pouštět, vzhledem ke špatné dostupnosti komínu, sami? Neváhejte a zavolejte nám. Výškové práce horolezeckou technikou jsou naší specializací. Provádíme opravy komínů v Praze, ale problém pro nás není ani žádné jiné místo v Čechách a na Moravě.

Opravy komínů nenechávejte na poslední chvíli

Díky našim dlouholetým zkušenostem víme, že člověk si na komín nevzpomene dříve, než jej začne v topné sezóně používat. V takové chvíli už může být pozdě a snadno se stane, že topné těleso nelze nějakou dobu používat. To v mrazivých zimních měsících není nic příjemného.

Nenechávejte proto renovaci komínových těles až na začátek topné sezóny. Nechte si od nás včas, nejlépe ihned po skončení poslední topné sezóny, zkontrolovat všechna komínová tělesa a provést drobné opravy i celkovou renovaci komínu. Obraťte se na nás dříve než těsně před zimou. Touto preventivní prohlídkou se vyhnete nákladným opravám havarijních stavů, kdy už komínové těleso nelze zachránit.

Případy, kdy se na nás obrátit

Na kontrolu komínů pamatujte ihned po skončení topné sezony, a to nejen kvůli vyčištění průduchu. Kdy nás zavolat? V případě, že se rozhodnete pro jiné palivo nebo komín:

 • Má nedostatečný tah
 • Je ve špatném technickém stavu
 • Neodpovídá předpisům či parametrům spotřebiče
 • Produkuje spalinový zápach

Provedeme prohlídku a příslušnou opravu komínu, opravu komínových těles či jiný potřebný zásah. I když se jedná jen o zvětralou komínovou hlavu, opadávající omítku anebo drobné poškození komínového tělesa, rychle a efektivně provedeme každou drobnou opravu, abychom předešli jakýmkoliv škodám.

Jestliže už je váš komín vážně poškozen, rozpadá se či dokonce hrozí pád části komínu na frekventovanou komunikaci, jednejte okamžitě. Zavolejte nás a naši výškoví specialisté ihned přijedou. Po osobní prohlídce stavu komínu připravíme návrh řešení rozsáhlejší opravy, aby byl komín funkční a ideálně splynul s nemovitostí. I celkové rekonstrukce provádíme horolezeckou technikou.

Proč volat na opravy komínů právě nás?

Jakékoliv opravy komínů provádíme zejména na nedostupných místech, kam se nelze dostat běžným lešením a kde je nutné použití horolezecké techniky. Když je potřeba, zajistíme též opravy komínových těles, renovaci komínů v Praze a renovaci komínových těles. Jsme schopni toho pro vás zařídit opravdu hodně:

 • Pracujeme rychle a kvalitně
 • Klademe důraz na vaše potřeby a přání
 • Zasáhneme i při havarijním stavu komínových těles
 • Na nepřístupných místech provádíme také demontáž komínů
 • Zajišťujeme taktéž bourání komínů a postavíme komín nový
 • Pracujeme s horolezeckou technikou bez potřeby lešení
 • Přejete-li si, přistavíme vysokozdvižnou plošinu
 • Provádíme opravy komínových těles v Praze a po celé ČR, stejně jako všechny ostatní výškové práce

Neváhejte nás kontaktovat

+420 775 201 201


Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře. Zavoláme vám zpět.

ZOBRAZIT KALKULÁTOR
Chcete si nezávazně spočítat kolik vás bude stát oprava komínu, vyčištění okapu nebo oprava fasády?
Použijte k tomu naši online kalkulačku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!
Základní hodinová sazba 368 Kč / hod.
0 Kč
Čištění okapů 39 Kč / bm
0 Kč
Nátěry okapů 150 Kč / bm
0 Kč
Nátěry plechových střech 159 Kč / m2
0 Kč
Hroty proti ptactvu 168 Kč / bm
0 Kč
Sítě proti ptactvu 190 Kč / m2
0 Kč
Panelové spáry - opravy 120 Kč / bm
0 Kč
Mytí oken ve výškách 16 Kč / m2
0 Kč
Fasády - mytí tlakovou vodou 39 Kč / m2
0 Kč
Fasády - opravy omítky 250 Kč / m2
0 Kč
Fasády - štukování 160 Kč / m2
0 Kč
Fasády - zpěvnění omítky 40 Kč / m2
0 Kč
Fasády - nátěr od 150 Kč / m2
0 Kč
Fasády - postřik proti hmyzu od 29 Kč / m2
0 Kč
CELKEM:
0 Kč
Odeslat poptávku
Děkujeme, budeme vás kontaktovat.