Nátěry okapů

Mezi výškovými pracemi jsou právě nátěry „plechařiny“, tedy nátěry okapů a nátěry klempířských prvků, těmi nejčastěji požadovanými. Máme bohaté zkušenosti s nátěrovými technologiemi a naše mnohaleté zkušenosti využíváme v každodenní praxi. Díky horolezecké technice se dostaneme ke všem zdánlivě nedostupným částem klempířských prvků či okapů.

Proč natírat okapy a klempířské prvky

Jestliže vám záleží na tom, aby okapy na vašem domě plnily svůj účel, je nutné jim věnovat náležitou péči. To obnáší nejen jejich pravidelnou kontrolu, ale také čistění a nátěry okapů a klempířských prvků v několikaletých intervalech. Frekvence nátěrů závisí mnoha různých faktorech.

Životnost nátěrů okapů

Samotný nátěr okapů provádíme pouze kvalitními barvami a v několika nátěrech, což prodlužuje jejich životnost. Vysoká kvalita nátěru zaručuje výborný vzhled vaší střechy a okapů po dlouhou dobu. Jestliže se rozhodnete pro nátěry okapů, vyberete si jen barvu a odstín. Výpočet metrů a potřebné množství barvy nechte na nás. Rádi pro vás vytvoříme individuální kalkulaci zdarma.

Abychom při práci nezamezovali provozu na ulici a neobtěžovali obyvatele domu, používáme horolezeckou techniku. Díky tomu zvládneme natřít i těžko přístupná místa a nabízíme příznivé ceny.

Jak často natírat okapy?

Nátěry okapů provádějte tak často, aby nedocházelo k jejich korozi. Doporučujeme provádět je každé dva až tři roky, protože po této době dochází díky náletovým rostlinám a působením organického odpadu a vlhkosti k narušení nátěru klempířských prvků a okapů. Kořínky náletových dřevin se dokážou dostat do spojů v okapu překvapivě rychle a trvale jej poškodit.

Na co se často ptáte

Mám nové okapy a pravidelně je nechávám čistit. Stane se něco se, když je nebudu pravidelně natírat?
Ano, stane! Okapy začnou po čase korodovat, postupně dojde k jejich poškození až devastaci, a jejich výměna vás bude stát nemalé peníze.

Co mám dělat? Nechci zbytečně platit za opravy, nebo dokonce výměnu okapů!
Zajistěte si pravidelnou péči o okapy a budete mít jistotu, že dešťová voda poteče tam, kam má. Svěřte tuto práci nám. Jdlouhá léta provádíme nátěry okapů v Praze i po celé ČR a také kompletní nátěry klempířských prvků. Spolu s klempířskými pracemi jsou nátěry okapů naší specializací, avšak realizujeme i další výškové práce.

 „Jak zajistím dlouhou životnost svých okapů?
Pouze pečlivě provedený ruční nátěr a následná pravidelná údržba vám zajistí dlouhodobě vynikající a efektivní práci vašich okapových systémů.

 „Jak to vlastně probíhá, na co se mám připravit?
Všechno nechte na nás, jsme odborníci ve svém oboru. Okap nejprve důkladně mechanicky či tlakovou vodou očistíme od nečistot a původního nátěru. Okap potom odmastíme a provedeme první ruční nátěr. Nakonec okap natřeme finální vrstvou nátěrové hmoty, a to opět ručním nátěrem.

Proč si vybrat právě nás

Přemýšlíte, kterou firmu si pro nátěry okapů a nátěry klempířských prvků vybrat? Můžeme vám toho nabídnout skutečně hodně:

  • Používáme nejkvalitnější barevné materiály
  • Pracujeme rychle a čistě
  • Používáme horolezeckou techniku
  • Nezatěžujeme chodce na ulici, ani obyvatele domu
  • Zajistíme pro vás nátěry okapů a nátěry klempířských prvků v Praze a v celé ČR
  • Jsme flexibilní
  • Jsme zkušení
  • S námi ušetříte! 

Neváhejte nás kontaktovat

+420 775 201 201


Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře. Zavoláme vám zpět.

ZOBRAZIT KALKULÁTOR
Chcete si nezávazně spočítat kolik vás bude stát oprava komínu, vyčištění okapu nebo oprava fasády?
Použijte k tomu naši online kalkulačku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!
Základní hodinová sazba 368 Kč / hod.
0 Kč
Čištění okapů 39 Kč / bm
0 Kč
Nátěry okapů 150 Kč / bm
0 Kč
Nátěry plechových střech 159 Kč / m2
0 Kč
Hroty proti ptactvu 168 Kč / bm
0 Kč
Sítě proti ptactvu 190 Kč / m2
0 Kč
Panelové spáry - opravy 120 Kč / bm
0 Kč
Mytí oken ve výškách 16 Kč / m2
0 Kč
Fasády - mytí tlakovou vodou 39 Kč / m2
0 Kč
Fasády - opravy omítky 250 Kč / m2
0 Kč
Fasády - štukování 160 Kč / m2
0 Kč
Fasády - zpěvnění omítky 40 Kč / m2
0 Kč
Fasády - nátěr od 150 Kč / m2
0 Kč
Fasády - postřik proti hmyzu od 29 Kč / m2
0 Kč
CELKEM:
0 Kč
Odeslat poptávku
Děkujeme, budeme vás kontaktovat.