POSTŘIKY PROTI PAVOUKŮM

Narušují vzhled fasády nevzhledné pavučiny? Obtěžují vás pavouci? Máte pocit, že se usadili na fasádě domu? Zavolejte nám! V boji s pavouky spolehlivě pomůžeme. Provádíme čištění fasád od pavučin a odborné postřiky proti pavoukům, hmyzu a členovcům.

Efektivní odstranění pavouků a hmyzu.

Až 99% úspěšnost při prvním postřiku.

Rychlé provedení.

Profesionální dezinsekce fasád.

Bez stavby lešení.

Postřiky fasád proti pavoukům a hmyzu - MT Hardy, Výškové práce

Postřiky proti pavoukům efektivně odstraní hmyz z fasády

Oblíbeným útočištěm pavouků jsou trhliny ve fasádách a omítkách. Indikátorem usídlení pavouků na fasádě jsou všudypřítomné pavučiny. Ty jsou nejen nevzhledné, ale v případě vstupních portálů hotelů, restaurací a dalších komerčních budov odrazují zákazníky a nevytváří dobrou image. Z fasády se pavouci často stahují také do vyhřátých bytů a interiérových prostorů.

Provádíme profesionální čištění fasád od pavučin a postřiky proti pavoukům, členovcům a dalšímu hmyzu. Odborná dezinsekce vyhubí pavouky a omezí jejích opětovné usídlování. Postřiky proti pavoukům provádíme za pomocí horolezecké techniky. Díky tomu není nutné stavět lešení nebo objednávat vysokozdvižné plošiny. Po aplikaci postřiku můžeme opravit panelové spáry nebo provést renovace fasády nátěrem. Kromě ošetření fasád, provádíme také další desinsekce exteriérů. Od hmyzu a škůdců zbavíme dvory, kůlny, garáže a další stavby.

Dezinsekce hmyzu a čištění od pavučin:

  • z fasád rodinných a bytových domů
  • z reklamních nápisů
  • ze vstupních portálů hotelů a restaurací
  • z opláštění komerčních budov

Nenechte pavouky ovládnout váš dům

Členovci vynikají velice rychlým rozmnožováním. Pavouci a hmyz rádi obývají štěrbiny fasád a okolí v blízkosti světelných nápisů. Pro omezení jejich výskytu je nutné v postižených lokalitách hmyz zcela vyhubit. K tomu je nutné zasáhnout přímo infikované lokality a úkryty pavouků. Díky tomu, že se specializujeme na výškové práce, dokážeme efektivně aplikovat postřiky nejen na omítku, ale ve všech dutinách fasády. Nenechte pavouky zamořit váš dům! Odstraňte je dříve, než začnou ztrpčovat život vašim nájemníkům. Zajímá vás cena postřiku proti pavoukům? Napište nám přes kontaktní formulář.

Jak provádíme postřiky proti pavoukům?

Postřiky proti pavoukům a čištění fasád od pavučin provádíme s využitím horolezecké techniky. Nejdříve provedeme čištění fasád vysokotlakým čističem. Tím zbavíme fasádu nevzhledných pavučin, na kterých se usazuje prach, a zároveň vyčistíme fasádu od šedi a dalších nánosů nečistot. Poté provedeme celkovou dezinsekci fasády, ozdobných prvků a vystříkání dutin. K tomu nám slouží speciální pomůcky a vysoce účinný likvidační postřik. Dezinsekční postřiky proti pavoukům doporučujeme provádět dvakrát do roka. Nejlépe od května do srpna.

Zbavte se pavouků a vyčistěte fasádu

Nenechte, aby pavučiny hyzdily váš dům. Zbavte se pavouků a přitom vyčistěte vaši fasádu. Objednejte si kvalitní desinsekční služby a čištění fasád od společnosti MT Hardy s.r.o. Praha 10. Naše pobočky naleznete po celé České republice i na Slovensku. A pokud máte problémy se střechou, provádíme také opravy plechových střech.

Neváhejte nás kontaktovat

+420 775 201 201


Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře. Zavoláme vám zpět.

ZOBRAZIT KALKULÁTOR
Chcete si nezávazně spočítat kolik vás bude stát oprava komínu, vyčištění okapu nebo oprava fasády?
Použijte k tomu naši online kalkulačku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!
Základní hodinová sazba 368 Kč / hod.
0 Kč
Čištění okapů 39 Kč / bm
0 Kč
Nátěry okapů 150 Kč / bm
0 Kč
Nátěry plechových střech 159 Kč / m2
0 Kč
Hroty proti ptactvu 168 Kč / bm
0 Kč
Sítě proti ptactvu 190 Kč / m2
0 Kč
Panelové spáry - opravy 120 Kč / bm
0 Kč
Mytí oken ve výškách 16 Kč / m2
0 Kč
Fasády - mytí tlakovou vodou 39 Kč / m2
0 Kč
Fasády - opravy omítky 250 Kč / m2
0 Kč
Fasády - štukování 160 Kč / m2
0 Kč
Fasády - zpěvnění omítky 40 Kč / m2
0 Kč
Fasády - nátěr od 150 Kč / m2
0 Kč
Fasády - postřik proti hmyzu od 29 Kč / m2
0 Kč
CELKEM:
0 Kč
Odeslat poptávku
Děkujeme, budeme vás kontaktovat.