NÁTĚRY A OPRAVY STŘECH

Potřebujete natřít či opravit střechu a nemáte zkušenosti, ani odvahu se do práce pustit? Zavolejte nám. Provádíme střešní nátěry, práce ve výškách i opravy a rekonstrukce střech. Neriskujte újmu na zdraví i majetku a ušetřete svůj čas. Nátěrem ochráníte střešní krytinu na dlouhá léta.

 Nátěry a opravy střech po celé ČR.

 Realizace bez lešení.

 Nátěry i špatně přístupných míst.

 Vysoká kvalita a rychlost provedení.

 Bezkonkurenční ceny.

Nátěry a opravy střech - MT Hardy, Výškové práce

Nátěry a opravy střech prodlouží životnost střešní krytiny

Největší nebezpečí pro střešní krytinu představuje ignorování její údržby, změny počasí a prudké teplotní výkyvy. Teplota na povrchu kolísá v rozmezí až sta stupňů. V noci mráz, ve dne slunce, vítr, voda a teplo. To vše negativně působí na materiál. Zpočátku malé poškození může vést k velkým opravám. Životnost střešní krytiny prodlouží střešní nátěry.

Jak často střechu natírat?

Střešní krytinu doporučujeme natírat a kontrolovat v pravidelných několikaletých intervalech. Jak často provádět nátěry plechových střech v Praze i kdekoliv jinde závisí na mnoha okolnostech. Nejdůležitějším ukazatelem jsou povětrnostní podmínky, typ střechy, její stav a sklon střešní krytiny. Nátěr šikmé, dobře odvodněné střechy bez nečistot se nemusí provádět tak často jako nátěry plochých střech, na kterých více ulpívá voda i nečistoty.

Životnost nátěru

Ochranné nátěry střešních krytin provádíme pouze kvalitními barvami a v několika vrstvách. Používáme pouze vysoce kvalitní hydroizolační nátěrové hmoty, které vynikají dlouhou životností a barevnou stálostí s výborným vzhledem. Součástí prací je také antikorozní nátěr klempířských prvků. Jestliže se rozhodnete pro nátěr střechy, vyberete si jen odstín barvy a požadované ochranné vlastnosti. Výpočet metrů a potřebné množství barvy nechte na nás. Rádi vytvoříme individuální kalkulaci zdarma. Kontaktujte nás!

Jak střešní nátěry provádíme?

Pracujeme především hlavně odborně, kvalitně a zodpovědně. Naší specialitou je provedení ručního nátěru střechy. Dlouholeté zkušenosti nám ukazují, že tento způsob aplikace barvy je nejspolehlivější, nejrovnoměrnější a tedy nejkvalitnější. Povrch vždy natíráme v několika vrstvách.

Před vlastním nátěrem realizujeme mechanické očištění hrubých nečistot a zbroušení nerovností. K čištění používáme také vysokotlaké čističe. Poté provedeme důkladní odmaštění krytiny vodou se saponátem a následně technickým benzínem. Po očištění a odmaštění přichází čas na první nátěr základní antikorozní barvou a několikavrstvý nátěr krycí hydroizolační barvou dle zvoleného odstínu.

Jaké barvy používáme?

K nátěrům volíme nejčastěji ekologické, vodou ředitelné akrylátové nátěrové hmoty Eternal. Preferujeme je nejen pro dlouholeté dobré zkušenosti s jejich aplikací, ale také pro jejich výborné antikorozní a krycí vlastnosti.

Opravy střech

Kromě nátěrů provádíme opravy starých i falcových střech historických, rodinných a panelových domů. Opravujeme jak plechové střešní krytiny, tak i ostatní materiály v podobě střešních tašek či lepenky. Pro opravy střech v Praze 10 a po celé ČR používáme horolezeckou techniku, proto si poradíme s každou střechou.

  • Máte poškozenou krytinu kroupami?
  • Potřebujete vyměnit některé tašky na střeše?
  • Zatéká vám do střechy?
  • Chcete provést lokální nebo celkovou opravu střešní krytiny?

Kontaktujte nás! Rádi vám zašleme cenovou nabídku na míru. Využijte také našich dalších služeb, které zahrnují renovaci fasád, opravy dilatačních spár či postřiky proti pavoukům.

Neváhejte nás kontaktovat

+420 775 201 201


Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře. Zavoláme vám zpět.

ZOBRAZIT KALKULÁTOR
Chcete si nezávazně spočítat kolik vás bude stát oprava komínu, vyčištění okapu nebo oprava fasády?
Použijte k tomu naši online kalkulačku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!
Základní hodinová sazba 368 Kč / hod.
0 Kč
Čištění okapů 39 Kč / bm
0 Kč
Nátěry okapů 150 Kč / bm
0 Kč
Nátěry plechových střech 159 Kč / m2
0 Kč
Hroty proti ptactvu 168 Kč / bm
0 Kč
Sítě proti ptactvu 190 Kč / m2
0 Kč
Panelové spáry - opravy 120 Kč / bm
0 Kč
Mytí oken ve výškách 16 Kč / m2
0 Kč
Fasády - mytí tlakovou vodou 39 Kč / m2
0 Kč
Fasády - opravy omítky 250 Kč / m2
0 Kč
Fasády - štukování 160 Kč / m2
0 Kč
Fasády - zpěvnění omítky 40 Kč / m2
0 Kč
Fasády - nátěr od 150 Kč / m2
0 Kč
Fasády - postřik proti hmyzu od 29 Kč / m2
0 Kč
CELKEM:
0 Kč
Odeslat poptávku
Děkujeme, budeme vás kontaktovat.