OPRAVY DILATAČNÍCH SPÁR

Dilatační spáry panelových a bytových domů jsou problémovým místem, neboť jejich poškození způsobuje tepelné úniky a je místem zatékání vody do bytů. Předejděte vážnému poškození opláštění budovy, objednejte si opravu dilatačních spár.

Rychlé provedení bez stavby lešení.

Ochrana před zatékáním.

Omezení tepelných úniků.

Ochrana vnitřní konstrukce opláštění.

Zamezení tvorby plísní.

opravy dilatačních spár - MT Hardy, Výškové práce

Oprava dilatačních spár zabrání poškození opláštění budovy

Dlouhodobé působení povětrnostních vlivů poškozuje spáry mezi panely. Narušenými spárami zatéká voda do opláštění budovy, která narušuje tepelnou izolaci a konstrukci opláštění. Defekty ve spárách způsobují tepelné úniky, zatékání do interiérů i tvorbu plísní. Nenechte situaci dojít tak daleko, objednejte si opravu spár při prvních viditelných defektech.

Provádíme opravy dilatačních spár mezi panely i mezi domy. Hydroizolace spár slouží jako ochrana před zatékáním vody, plísněmi i povětrnostními vlivy. Zakrytí spár zároveň poskytuje ochranu před hnízděním ptactva, vos, sršňů a dalšího hmyzu. Přemnoženého hmyzu a pavouků v trhlinách a výdutích vás rychle zbavíme fasádními postřiky proti hmyzu.

Oprava dilatačních spár rychle a kvalitně

Opravy dilatačních spár provádíme bez lešení. Jsme specialisté na výškové práce, a proto veškeré práce realizujeme s využitím horolezecké techniky. Díky tomu je oprava dilatační spáry v betonu rychlá, kvalitní a cenově výhodná. Před celkovou rekonstrukcí, navrhneme technologický postup a vytvoříme vzorovou spáru tak, aby opravená spára co nejlépe plnila termoizolační i hydroizolační funkci. Využijte také našich dalších služeb v podobě rekonstrukce fasád a renovace střech.

Jak provádíme opravy dilatačních spár?

Nejdříve provedeme odstranění původní výplně a penetraci styčných ploch mezi panely. Poté přichází na řadu uzavření spár flexibilními materiály, které nenaruší funkci dilatace. Jako výplně používáme nízkoexpanzní PU pěny nebo mirelonové provazce. Následně provedeme závěrečné těsnění polyuretanovým tmelem. Tmel vyniká vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Pro dokonalý vzhled spáry na závěr tmel vyhladíme. Přejete si znát ceník opravy dilatačních spár? Využijte předběžnou kalkulaci prostřednictvím naší kalkulačky nebo nás kontaktujte.

Pětiletá záruka na renovaci dilatačních spár

Opravená dilatační spára je dlouhodobě odolná proti povětrnostním vlivům, vodě, UV záření a vyniká výbornou termoizolační schopností. Na provedené opravy poskytujeme pětiletou záruku. Výškové práce provádíme po celé České republice. Sídlo společnosti MT Hardy s.r.o. naleznete v městské části Praha 10, další pobočky máme po celé ČR. Využijte výškové práce a opravu dilatačních spár, zavolejte nám a domluvte si termín prohlídky.

Neváhejte nás kontaktovat

+420 775 201 201


Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře. Zavoláme vám zpět.

ZOBRAZIT KALKULÁTOR
Chcete si nezávazně spočítat kolik vás bude stát oprava komínu, vyčištění okapu nebo oprava fasády?
Použijte k tomu naši online kalkulačku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!
Základní hodinová sazba 368 Kč / hod.
0 Kč
Čištění okapů 39 Kč / bm
0 Kč
Nátěry okapů 150 Kč / bm
0 Kč
Nátěry plechových střech 159 Kč / m2
0 Kč
Hroty proti ptactvu 168 Kč / bm
0 Kč
Sítě proti ptactvu 190 Kč / m2
0 Kč
Panelové spáry - opravy 120 Kč / bm
0 Kč
Mytí oken ve výškách 16 Kč / m2
0 Kč
Fasády - mytí tlakovou vodou 39 Kč / m2
0 Kč
Fasády - opravy omítky 250 Kč / m2
0 Kč
Fasády - štukování 160 Kč / m2
0 Kč
Fasády - zpěvnění omítky 40 Kč / m2
0 Kč
Fasády - nátěr od 150 Kč / m2
0 Kč
Fasády - postřik proti hmyzu od 29 Kč / m2
0 Kč
CELKEM:
0 Kč
Odeslat poptávku
Děkujeme, budeme vás kontaktovat.