NÁTĚRY A OPRAVY FASÁD

Majitelé domů dobře vědí, že renovace fasády není jednoduchou záležitostí. S námi zvládnete vše bez problémů. Provádíme nátěry, opravy a renovace fasád, fasádních říms a dalších částí opláštění historických, panelových i rodinných domů. Šetříme čas, peníze a předcházíme stížnostem chodců. Revitalizace provádíme s využitím horolezecké techniky a s pouze s malým záborem chodníku bez výraznějších omezení provozu.

Opravy a nátěry fasád po celé ČR.

Realizace bez lešení.

Rychlé a flexibilní zhotovení.

Opravy fasád památkově chráněných budov.

Bezkonkurenčně nízké ceny.

Nátěry a opravy fasád - MT Hardy, Výškové práce

Projasněte dům s profesionálními nátěry a opravami fasád

Společnost MT Hardy s.r.o. provádí kompletní nátěry i opravy fasád v Praze a po celé ČR od A až do Z a ví o tom vše! Naší specializací jsou horolezecké práce ve výškách, se kterými máme dlouholeté zkušenosti. Postaráme se o revitalizaci opláštění budovy na klíč. Provádíme renovace fasády, opravy fasádních říms, opravy panelových spár i drobné zednické práce. U historických a památkově chráněných objektů sami zajistíme sondážní průzkum barevnosti, barevné návrhy i povolení Národního památkového ústavu. Vy už si s ničím nemusíte lámat hlavu.

Využijte také našich dalších služeb v podobě rekonstrukce střech a postřiků proti hmyzu.

Nenechávejte opravu fasády na poslední chvíli! Drobné opravy vyjdou vždy levněji než celková rekonstrukce, a proto se vyplatí vnější opláštění pravidelně kontrolovat. Mohou se tak odhalit drobné prasklinky, zpočátku vypadající nevinně. Nejdříve opravdu nevadí, ale jejich podcenění může mít fatální důsledky.

Na fasádách domů se nejčastěji projevují problémy způsobené nerovnoměrným sesedáním zdiva, praskáním domu, pronikáním vody do domu, nízkou teplotou u výplní oken a dveří, špatnou tepelnou izolací i nekvalitním provedením původních prací. Projevit se mohou též problémy spojené se stárnutím domu a vlivu času i počasí na venkovní plášť domu.

Jak provádíme renovaci fasád?

Nejprve vyhotovíme návrh barevného řešení a vytvoření vzorků přímo na vnější stěně. U památkově chráněných objektů je samozřejmostí sondážní průzkum původního barevného řešení. V případě nutnosti zajistíme zábor komunikace a veškeré podklady s tím spojené. Podle stávajícího povrchu zvolíme a doporučíme odpovídající fasádní barvu. V oboru nátěrů fasád máme dlouholeté zkušenosti. S námi si nemusíte o nic starat. Vyřídíme všechno za vás.

Vlastní realizace nátěrů a oprav fasád

Jak probíhají samotné práce? Nejprve oklepeme odfouklé a zvětralé části omítky a hrubý povrch umyjeme tlakovou vodou. Mytí zbaví povrch všech nečistot, mastnot a zlepší přilnavost fasádních barev. Poté provedeme opravy trhlin a další drobné zednické práce či štukování.

Aby došlo ke zpevnění podkladu a sjednotila se nasákavost omítky starého domu, provádíme penetrační nátěr. Při samotném nátěru aplikujeme na základě našich letitých zkušeností vždy dvě vrstvy barvou dle vzorníku (Remmers, Düfa, Mistral, Dulox, Body či Woodcote). Používáme barvy s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a odolné i proti UV záření. Nátěrové hmoty zároveň vytváří ochranný film proti plísním.

Zajímá vás cena za m2 rekonstrukce opláštění budov? Využijte naší kalkulačku nebo nám napište přes kontaktní formulář.

Renovace fasád památkových objektů nejen v Praze

Je hezké mít památkový objekt a starat se o něj, ale dojde-li na nutnost renovace, začne být každý majitel památkového objektu nervózní. Opravit takovou fasádu není jen tak. Materiál a barevnost opravené musí korespondovat s okolím, nesmí se tedy odchylovat od původního nátěru.

S renovacemi a opravami opláštění památkových objektů máme bohaté zkušenosti. V součinnosti s kunsthistorikem provedeme průzkum barevnosti fasády, vybereme vhodné materiály i technologii a zpracujeme projekt, který předložíme Národnímu památkovému ústavu. Jsou-li nutné rozsáhlejší opravy, provedeme je vápennými materiály, jak je to u památkových objektů nutné. Spoléháme se na odborné ruční práce, které zachovávají původní vzhled budovy.

Provádíme renovace fasád v Praze i po celé České republice. Centrálu společnosti naleznete v městské části Praha 10, další pobočky máme po celé ČR.

Výhody horolezecké techniky

Většinu prací, oprav a nátěrů provádíme s využitím horolezecké techniky. Je opravdu zbytečné platit kvůli nátěru fasády dlouhodobý zábor chodníku, shánět lešenáře a stavět lešení. S námi nemusíte platit ani drahé zapůjčení pojízdné plošiny a po dobu natírání zabírat velkou část ulice. K hlavním výhodám horolezecké techniky patří:

  • Rychlá a bezhlučná práce.
  • Žádné další finanční náklady.
  • Kvalitně odvedená práce, jelikož horolezci nejsou limitováni časem.
  • Dosažení i těžko dostupných míst.
  • Odpadá zábor chodníku.
  • Havarijní práce, kdy hrozí pád části zvětralé omítky na frekventovanou komunikaci, zajistíme okamžitě.

Neváhejte nás kontaktovat

+420 775 201 201


Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře. Zavoláme vám zpět.

ZOBRAZIT KALKULÁTOR
Chcete si nezávazně spočítat kolik vás bude stát oprava komínu, vyčištění okapu nebo oprava fasády?
Použijte k tomu naši online kalkulačku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!
Základní hodinová sazba 368 Kč / hod.
0 Kč
Čištění okapů 39 Kč / bm
0 Kč
Nátěry okapů 150 Kč / bm
0 Kč
Nátěry plechových střech 159 Kč / m2
0 Kč
Hroty proti ptactvu 168 Kč / bm
0 Kč
Sítě proti ptactvu 190 Kč / m2
0 Kč
Panelové spáry - opravy 120 Kč / bm
0 Kč
Mytí oken ve výškách 16 Kč / m2
0 Kč
Fasády - mytí tlakovou vodou 39 Kč / m2
0 Kč
Fasády - opravy omítky 250 Kč / m2
0 Kč
Fasády - štukování 160 Kč / m2
0 Kč
Fasády - zpěvnění omítky 40 Kč / m2
0 Kč
Fasády - nátěr od 150 Kč / m2
0 Kč
Fasády - postřik proti hmyzu od 29 Kč / m2
0 Kč
CELKEM:
0 Kč
Odeslat poptávku
Děkujeme, budeme vás kontaktovat.